Witaj 2021!

Czas na podsumowania minionego roku. Tak jak wspomniałam w poprzednim poście, 2020 mógł przypominać grę naszej reprezentacji, choć w moim przypadku – tę z ostatniego meczu Polska – Finlandia. Sporo budujących sukcesów, trochę uczących porażek, dużo wymuszonej stagnacji. Mimo wszystko, bilans zdecydowanie na plus!

Największym, a jednocześnie najbardziej osobistym moim sukcesem, jest mała Gabi i fakt, że pierwszy rok jej życia udało nam się spędzić razem w zdrowiu i szczęściu. Drugim moim dzieckiem, które w każdej wolnej chwili staram się pielęgnować, są oczywiście Szpilki. Może jestem nieskromna, ale myślę, że udaje mi się to całkiem nieźle! A że lubię odhaczać swoje cele i zawsze muszę mieć wszystko spisane, przedstawiam Wam krótkie podsumowanie tego mojego małego sukcesu.

Reaktywację Szpilek rozpoczęłam pod koniec marca – na samym początku pandemii, kiedy wszystkie rozgrywki po kolei powoli zawieszały swoją działalność. Gorszego czasu wybrać chyba nie mogłam, ale działałam spontanicznie. Na tamten moment Szpilki funkcjonowały tylko na Facebooku, obserwowało je ok. 1000 osób, a treści były tak słabe, jak obecne relacje Messiego z FC Barceloną. Sukcesywnie starałam się odbudowywać wizerunek Szpilek, pracując nad treściami, otwierając konto na Instagramie oraz Twitterze, a przede wszystkim – zakładając stronę internetową… sama! Nie jest to może arcydzieło, ale i tak jestem z siebie bardzo zadowolona.
Obecnie, dzięki Wam, jest nas już prawie 9 tysięcy na Facebooku, niecałe 3 tysiące na Instagramie, a strona uzyskała już ponad 60 tysięcy odsłon. Do tego cały czas otrzymuję od Was mnóstwo pozytywnych wiadomości i komentarzy.

W tym roku udało mi się ruszyć z dwoma cyklami wywiadów “Kobieca strona męskiego futbolu” oraz “Druga połowa piłkarza“. Ilość niesamowicie inspirujących osób, z którymi miałam okazję rozmawiać, przerosła moje oczekiwania. To bardzo budujące, że tyle kobiet uważa piłkę nożną za jeden ze swoich priorytetów oraz tylu mężczyzn chcę o tym słuchać i to szanuje. Dziennikarki, rzeczniczki, partnerki, specjalistki, trenerki, fanki, a nawet sędziny – bez nich świat futbolu nie byłby taki sam!

Szpilki mają również za sobą pierwsze współprace ze znanymi markami takimi jak PUMA. Na tym polu jest jeszcze dużo do pokazania.

A co teraz? Podkręcam obroty! Na horyzoncie kolejni ciekawi goście, nowa seria wywiadów, następne współprace i mnóstwo niespodzianek.

2021 – jestem gotowa!

rpt

Ps. Jest mnóstwo sposobów na współpracę z portalem – możesz dla nas pisać, możesz się u nas reklamować, możesz wspierać. Wszystkie szczegóły znajdziecie w zakładce Współpraca, Zostań Patronem lub Dołącz do Zespołu. Zapraszam również do kontaktu!

 306 wyświetleń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *